Witamy na stronie naszej szkoły

ZWYCIĘSTWO W GMINNYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH!

ZWYCIĘSTWO W GMINNYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH!


I miejsce zespołowo zdobyli uczniowie naszej szkoły w Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych w Iłówcu! Naszym "łupem" padło aż 27 miejsc medalowych. Zdobywali je:

I miejsca: Paweł Szustakowski IV, Hubert Skrzypczak V, Nikola Tomczak IV, Ania Szafrańska V i Patrycja Stranz VI w rzucie piłeczką palantową, Nikola Tomczak IV w rzucie piłką lekarską, Monika Płóciniczak VI i Dominik Rozmysłowski VI w skoku w dal, Hubert Skrzypczak V, Dominik Rozmysłowski VI i Dobrawa Małaszniak VI w biegu na 60 m.

II miejsca: Agnieszka Owczarz VI w rzucie piłeczką palantową, Mikołaj Ziemek VI w rzucie piłką lekarską, Zosia Marchlewska V, Dobrawa Małaszniak VI, Marcin Bartkowiak V i Wiktor Kmieciak VI w skoku w dal, Mikołaj Maśliński IV i Wiktor Kmieciak VI w biegu na 60 m.

III miejsca: Mikołaj Ziemek VI, Estera Kostańska IV i Natalia Gawryszak V w rzucie piłeczką palantową, Patrycja Stranz VI i Damian Kokociński V w rzucie piłką lekarską, Aneta Gawryszak IV, Agnieszka Misiórna V w skoku w dal oraz Ania Płóciniczak IV w biegu na 60 m. 

 

GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!