Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
19 stycznia 2018
SZKOLNE ELIMINACJE GMINNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO


W mijającym tygodniu odbywały się szkolne eliminacje Gminnego Konkursu Recytatorskiego. W trzech kategoriach wiekowych rywalizowano o dwa miejsca dające przepustkę do finału w Brodnicy. Naszą szkołę reprezentować będą:
19 stycznia 2018
„MONETA DO MONETY NA KAPLICĘ JÓZEFA WYBICKIEGO”!


W grudniu uczniowie klasy I z wychowawczynią wspierając lokalne inicjatywy i realizując zadania patriotyczne wokół twórcy Hymnu Narodowego i Patrona Naszej Szkoły, zorganizowali zbiórkę pod hasłem „MONETA DO MONETY NA KAPLICĘ JÓZEFA WYBICKIEGO” na rzecz odnowy Rotundy w Manieczkach. W akcji wzięli udział uczniowie z jedenastu klas.
18 stycznia 2018
SPOTKANIE Z DRUHNAMI OSPGMINNE ELIMINACJE POWIATOWEGO KONKURSU WIEDZY BIBLIJNEJ
15 stycznia w Szkole Podstawowej w Iłówcu odbył się etap gminny Powiatowego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Naszą szkołę reprezentowało trzynastu uczniów chętnie czytających Słowo Boże. Miło nam poinformować, że ośmioro z nich zakwalifikowało się do FINAŁU zdobywając następujące miejsca:

w kategorii klas III
I miejsce Oskar Leśniczak
15 stycznia 2018
MARCELINA FRĄCKOWIAK i KAMIL KULIŃSKI Z SUKCESAMI!

Marcelina, uczennica kl. VII A zakwalifikowała się do rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Kamil, uczeń kl. VII B zakwalifikował się z kolei do rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Gratulujemy i trzymamy kciuki za sukcesy na kolejnych szczeblach!
15 stycznia 2018
KONKURS WIEDZY OBYWATELSKIEJ I EKONOMICZNEJ.

6 listopada 2017 roku odbył się szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej. Barbara Marciniak, uczennica klasy III B gimnazjum zakwalifikowała się do etapu rejonowego. Aby podejść do konkursu na tym etapie musiała wykonać projekt na wybrany temat. Basia opisała samorząd lokalny swojej gminy Brodnica, przedstawiła jego osiągnięcia, potrzeby i najbliższe plany. Gratulujemy udziału w finale rejonowym. Opiekę nad uczennicą sprawowała Pani Ewa Mielcarek.
15 stycznia 2018
26 FINAŁ WOŚP

Wolontariusze z naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu kwestowali na terenie Manieczek w niedzielę 14 stycznia podczas WOŚP. Choć było zimno, humory dopisywały - cel był przecież najważniejszy. Dziękujemy za wsparcie i opiekę Paniom: Dorocie Cieślak i Danucie Kamińskiej.
15 stycznia 2018
"WESOŁE NUTKI" NA WOŚP W BRODNICY!

Nasz szkolny chór "Wesołe Nutki" prowadzony przez Panią Natalię Kmieciak, wystąpił z efektownym koncertem podczas 26 Finału WOŚP w Brodnicy. Mimo przenikliwego zimna, głosy nie zadrżały i śpiewy brzmiały bardzo pięknie. Dziękujemy!
DISCO W STAREJ PIEKARNI!


Lubicie disco? Rada Rodziców zaprasza rodziców, przyjaciół, znajomych i...nieznajomych na...
KONSULTACJE DLA RODZICÓW !


Dn. 10 stycznia w godz. 17.00 - 18.30 odbędą się konsultacje dla rodziców. Serdecznie zapraszamy!
31.12.2017
ZEBRANIE RADY RODZICÓW

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się w środę 3 stycznia o godz. 18-tej. Zapraszamy!