Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
Tytuł

Treść
Data
TYTUŁ


Treść
Data
TYTUŁ


Treść
Data
TYTUŁ


Treść
Data
TYTUŁ


Treść
Data
TYTUŁ


Treść
Data
TYTUŁ


Treść
27 stycznia 2020
BALIK KARNAWAŁOWY KL. I - III


W piątek tuż przed feriami uczniowie edukacji wczesnoszkolnej bawili się wspólnie na balu karnawałowym. W takt skocznej muzyki tańczyli solo, parami, tworzyli wężyki i kółeczka. Nie zabrakło też zabaw z balkonami i konkursu tanecznego z krzesełkami. Jak na prawdziwy bal przystało komisja wybrała królową i króla balu. Zostali nimi Ada i Sławek. Gratulacje! W trakcie balu uczniowie mogli skosztować zdrowych przekąsek. Wszystkim uczestnikom należą się wielkie brawa za dobrą zabawę i dopisujący humor oraz wspaniałe stroje.
Data
TYTUŁ


Treść
Data
TYTUŁ


Treść
Data
TYTUŁ


Treść
Data
TYTUŁ


Treść
Data
TYTUŁ


Treść
Data
TYTUŁ


Treść
Data
TYTUŁ


Treść
21 i 22 stycznia
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KL. III22 stycznia
DZIEŃ DZIADKA!


Wczoraj świętowały Babcie, dziś Dziadkowie...Mamy nadzieję, że pamiętaliście?
21 stycznia 2021
WRĘCZENIE NAGRÓD W KONKURSIE PLASTYCZNYM


Dziś odbyło się wręczenie nagród w Konkursie Plastycznym o św. Mikołaju. Dlaczego dopiero dziś? Oczywiście przez koronawirusa...Przypomnijmy laureatów:
21 stycznia 2021
DZIEŃ BABCI I DZIADKA


Dziś Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka!
STOŁÓWKOWE MENU - STYCZEŃ 2021


18 stycznia 2021
POMÓŻMY!


W imieniu zaprzyjaźnionej z nami Szkoły Podstawowej w Nochowie zwracamy się do Was z prośbą. Dużą prośbą. Dwie emerytowane nauczycielki z tej szkoły straciły dom w wyniku pożaru. Każda pomoc, każda złotówka, byłaby dla nich wsparciem...Jeśli możecie, pomóżcie...
18 stycznia 2021
WRÓCILI!!!


WRÓCILI!!! Tak moglibyśmy skomentować dzisiejszy powrót do szkoły uczniów kl. I - III. Cieszyli się wszyscy - uczniowie, nauczyciele i pracownicy. Rodzice pewnie także! Kilka migawek z radosnej przerwy międzylekcyjnej...
18 stycznia 2021
RODZINNY MAM TALENT!


"Rodzinny Mam Talent" - przedłużamy termin do końca stycznia!!! Zapraszamy do udziału! Dziś pierwszy film konkursowy - Pani Małgorzata Matuszewska, mama Kuby, Szymona i Sławka prezentuje swój talent artystyczny! Gratulujemy!
WRACAMY!!!


Od 18 stycznia uczniowie wracają do nauki. Zgodnie z najnowszymi informacjami płynącymi z MEiN stacjonarną naukę podejmą najmłodsi z kl. I - III. Pozostałe klasy pracują nadal zdalnie. Znowelizowane procedury szkolne zostaną przekazane rodzicom i uczniom za pomocą dziennika elektronicznego. Zapraszamy do odwiedzenia strony ministerialnej.
MAM TALENT – EDYCJA RODZINNA


Ubiegłoroczna edycja „Mam Talent” cieszyła się sporym uznaniem. Zachęceni jej popularnością oraz faktem, że Karnawał 2021 rozkręca się…online, zapraszamy Was do kolejnej zabawy. Czekamy na Wasze filmiki pokazujące… rodzinne talenty! Zależy nam, by tym razem odkryli swoje nietuzinkowe umiejętności głównie dorośli – rodzice, opiekunowie, dziadkowie. Zasada jest prosta – na filmiku musi być osoba dorosła prezentująca swój talent ( ale nie rodzeństwo ), może jej towarzyszyć dziecko ( dzieci ). Oczywiście mogą to być również talenty rodzinne np. tata grający na gitarze, mama na..perkusji, a dzieci na… kontrabasie… Każdy talent jest ważny. A najważniejsza jest nie tylko okazja do jego zaprezentowania, ale wspólnej, karnawałowej zabawy rodzinnej. Filmiki wysyłacie na szkolnego messengera do końca ferii zimowych czyli 17 stycznia. Czekamy i życzymy świetnej zabawy!!!