7 listopada 2018
OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY - podsumowanie.Tradycyjnie w październiku w naszej szkole zaproponowano zadania mobilizujące uczniów do refleksji nad swoją przyszłością. Tegoroczne hasło brzmiało „ Bądź architektem swojego szczęścia”.
Były więc warsztaty i quizy zawodoznawcze, wywiady z ludźmi , którym praca daje szczęście . Zaproponowano spotkania z ludźmi sukcesu, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem mają inspirować i motywować do działania i dbania o swój rozwój. Uczniowie dowiedzieli się, jak ważne są zainteresowania, umiejętności i talenty. Obchodom towarzyszyła galeria prac plastycznych i fotograficznych.
Chętni mogli skorzystać z indywidualnego badania predyspozycji zawodowych, po to by wkrótce dokonać trafnych decyzji edukacyjnych.
Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i upominki. W gronie nagrodzonych znaleźli się: Kacper Grycz ,Sandra Skórzewska, Jan Kapała- Grygier, Jagna Kmieciak, Gabriela Wojciechowska, Maria Kapała – Grygier, Hanna Fabisiak, Wiktoria Jakubowska i Amelia Skrzypczak.
W podsumowaniu oddziałowym I miejsce zajęła klasa 4b.